logo pasek


 
 
okladka sklep
ISBN: 978-83-933934-7-3
ilustrator: Paweł Pawlak
format: 17x24 cm
ilość stron: 128
oprawa: twarda
rok wydania: 2014
kategoria wiekowa: 7+
cena: 49.90 zł 25.00 zł
PROMOCJA!
  NIEkalendarz
Autor: Wojciech Widłak
Ilustrator: Paweł Pawlak
 

Z prawdziwą przyjemnością oddajemy w Wasze ręce tę, przyznajmy nieskromnie, wyjątkową publikację. Mamy nadzieję, że będzie ona nie tylko powodem radosnego śmiechu, który rozbrzmi w miastach i siołach. Przyczyni się także do poszerzenia Waszej wiedzy, umiejętności, a nawet do wzrostu Waszej tężyzny.

Drżycie zapewne z niepewności, zastanawiając się co kryje się w tak wyjątkowej publikacji. Otóż – NIEkalandarz (a przynajmniej nie do końca), NIEporadnik oraz NIEnotes. Dodatkowo czekają na Was opowiadania, rebusy, rozmówki obcojęzyczne, a nawet prognozy pogody na nadchodzące (i minione) dni. Czytelniku! Nie zwlekaj dłużej i 
niezwłocznie sięgnij po \\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\"NIEkalendarz\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\". Gwarantujemy, że po lekturze nic już nie będzie takie jak wcześniej!

Czy nazwiska profesor Kurzawka i adiunkt Kwas brzmią znajomo? Tak, tak, nie mylicie się, to legendarni autorzy trzech NIEporadników. Poprzednie dzieła prof. Kurzawki i ad. Kwasa spotkały się z entuzjastycznymi recenzjami od gór (Michał Rusinek) przez Mazowsze (Joanna Olech) aż do morza (taka pani, którą spotkaliśmy w Ustce, ale zapomnieliśmy wymienić adresy).

Autorzy i Wydawca

UWAGA! Książka adresowana do większych i tych zupełnie dużych dzieci!

  obrazek obrazek obrazek obrazek obrazek obrazek
  Pobierz wszystkie ilustracje
  wstecz