logo pasek

 

 puk
 pip boczny

rekordzisci zapowiedz
 


 

nagrody
newsletter
facebook


fldd
Spotkanie z Jackiem Cyganem "Moje nutki i cyferki"

W najbliższą niedzielę serdecznie zapraszamy na spotkanie z Jackiem Cyganem, który będzie gościem Festiwalu Literatury dla Dzieci w Krakowie.

W dniach od 6 do 11 czerwca 2017 roku do Krakowa zawita kolejna, czwarta już edycja Festiwalu Literatury dla Dzieci. Cel jest jeden: propagować czytelnictwo wśród dzieci, dobrze się przy tym bawiąc! Podczas krakowskiej odsłony Festiwalu nie zabraknie również spotkania z naszym autorem – Jackiem Cyganem.

W programie spotkania literackie, warsztaty plastyczne, wieczorne czytanki w niezwykłych miejscach, wystawy, olimpiada gier podwórkowych, gra miejska i Gala Nagrody im. Ferdynanda Wspaniałego wraz z koncertem Budynia Julka Tuwima na deser.

Szczególnie gorąco zachęcamy do udziału w spotkaniu z Jackiem Cyganem Moje nutki i cyferki. Spotkanie odbędzie się 11 czerwca (niedziela) o godzinie 11 w Muzeum Sztuki i Techniki Japońskiej „Manggha" (ul. M. Konopnickiej 26).

Udział we wszystkich festiwalowych wydarzeniach jest bezpłatny, a szczegółowe informacje można znaleźć na stronie fldd.pl/2017.

 

wstecz